Apie

VTTFF_Logotipo_2015_WEBVilniaus Tarptautinis Trumpųjų Filmų Festivalis yra didžiausias Baltijos šalyse, pristatantis geriausius trumpus filmus iš viso pasaulio.

Per devynerius metus festivalis tapo platforma, pristatančia ne tik Europos, bet viso pasaulio naujosios kartos kūrėjų trumpo metro filmus.

Vilniaus Tarptautinis Trumpųjų Filmų Festivalis kasmet žiūrovams pristato per dešimtį konkursinės programos seansų, kuriuose rodoma daugiau nei 60 stipriausių per paskutinius du metus sukurtų darbų iš viso pasaulio. Šiuos filmus įvertina ir geriausiąjį išrenka tarptautinė žiuri komisija. Taip pat didelis dėmesys skiriamas ir lietuvių kino kūrėjų darbamas, nes kasmet žiūrovai turi galimybę pamatyti specialiąją  lietuviškų trumpametražių filmų programą.

Kino profesionalai festivalio metu kviečiami dalyvauti ir dvi dienas trunkančiame industrijos renginyje BALTIC PITHING FORUM – trumpametražių filmų projektųpristatymo forume, kur kino kūrėjai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos pristato savo naujas trumpametražių filmų idėjas tarptautinei profesionalų komisijai. Industrijos renginio metu vyksta ir paskaitos bei diskusijos tuo metu aktualiomis temomis.

Vilniaus Tarptautinio Trumpųjų Filmų Festivalio programų filmai Vilniuje suksis „Skalvijos“ kino centro bei „Pasakos“ kino teatro ekranuose. Taip pat ir kituose miestuose: kino teatre „Romuva“ Kaune, LCC Universitete Klaipėdoje, Šiaulių miesto galerijoje bei kino teatre „Garsas“ Panevėžyje.

Vilniaus Tarptautinio Trumpųjų Filmų Festivalio organizatorius – lietuviškų trumpametražių filmų agentūra „Lithuanian Shorts“.